Nauczyciel

Nazywam się Ewelina Pachla. Jestem nauczycielem, tłumaczem oraz mamą czteroletniego synka.

nauczyciel w szkole językowej Smart Stars

Motywacja i wiara ucznia we własne możliwości są konieczne, by mówić płynnie w języku obcym.

Rozpoczęłam przygodę z nauczaniem w Londynie w 2007 roku. Postanowiłam wyspecjalizować się w uczeniu dzieci  w wieku 4-12, ponieważ uważam ten typ pracy za najbardziej satysfakcjonujący- radość, uśmiechy i zaraźliwa pozytywna energia panująca w klasie sprawiają, że czuję się doceniana i potrzebna.

Wykorzystuję całą swoją wiedzę, żeby państwa dziecko doświadczyło nauczania w wyjątkowym wydaniu i miało świetny językowy start w przyszłość.

Bezpieczne środowisko nauczania

Podczas moich lekcji błędy postrzegane są jako etap konieczny do identyfikacji mocnych stron i słabości, nad którymi należy pracować.

Sukces na starcie

Nasz program przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6-12 lat, które są na początku swojej edukacyjnej przygody z językiem angielskim. Dlaczego watro rozpocząć naukę tak szybko?

Młodsze dzieci w sposób naturalny przyswajają poprawną wymowę języka obcego. Dzięki nauce fonetyki będą w stanie przeczytać poprawnie dźwięki w języku angielskim swobodnie łącząc je w słowa. To umiejętność, która pozostaje na całe życie.  

dziecko w kostiumie astronauty
dziecko w kostiumie superbohatera

Motywacja

W szkole SMART STARS pracujemy nad wewnętrzną motywacją ucznia do nauki. Nie stosujemy nagród ani kar. Uważamy, że wiedza jest nagrodą samą w sobie.

Jak dokładnie to robimy? Oto kilka przykładów: szybkie tempo lekcji i rożne metody nauczania, praca w grupach, parach i indywidualna, nauka przez rozmowę, scenki teatralne, śpiew, taniec i zabawę- dla każdego coś ciekawego 🙂

Atrakcyjne materiały

Nauczyciel przygotowuje materiały dla każdego dziecka. Są one zróżnicowane ze względu na poziom trudności. Dzieci dostają zeszyty, do których wklejają wszystkie lekcje i zadania domowe. 

Każda grupa posiada również materiały w formie elektronicznej na platformie Google Classroom. Dzięki temu dzieci mają możliwość powtórki tematu związanego z lekcją, dodatkowej nauki w wolnym czasie lub nadrobienia nieobecności.

dziecko w zabawkowym samochodzie
pomysłowe dziecko

Rozum

Zależy nam, żeby nasi uczniowie myśleli, a nie uczyli się na pamięć. Zależy nam, żeby myśleli w języku angielskim.

W naszej szkole analizujemy informacje i używamy pytań opartych na Bloom’s Taxonomy, tak aby dziecko samo znalazło odpowiedź. Ta metoda uczy krytycznego myślenia. Lekcje prowadzone są całkowicie w języku angielskim. 

Technologia

Wierzymy, że odpowiednio użyta technologia ma korzystny wpływ na naukę. Pracujemy na najnowszej tablicy interaktywnej SMART BOARD MX z dostępem do platformy edukacyjnej Lumio.

Tablica wykorzystywana jest średnio 20 min podczas każdej lekcji, głównie do przedstawienia lub utrwalenia materiału w atrakcyjny sposób. Nauczyciel buduje lekcje i wybiera ćwiczenia dostosowane do potrzeb grupy. Używamy rownież Google Classroom.

dzieci przy tablicy interaktywnej

Senior Management Team

Kayla Murphy

Instructor / Teacher

Florence Wagner

Instructor / Teacher

Dale Swanson

Instructor / Teacher

Vicky Jacobs

Instructor / Teacher

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut vel augue ac odio pharetra blandit et et turpis. Maecenas bibendum vulputate augue, eu vulputate est hendrerit nec.

Feedback on our programs