Google Classroom

To narzędzie edukacyjne używane na całym świecie, aby wzbogacić proces nauczania.

Dzięki Google Classroom można w bardzo prosty sposób spersonalizować nauczanie, śledzić postępy uczniów i sprawniej komunikować się. Nauczyciel przekazuje materiały edukacyjne uczniom, a uczniowie mogą zadawać pytania i komentować lekcje. W szkole SMART STARS używamy Google Classroom również po to, aby w bezpieczny sposób pokazywać rodzicom zdjęcia tego, co dzieje się na zajęciach.

Bezpieczne przekazywanie treści

Każda z naszych grup posiada swój profil na Google Classroom. Treści zamieszczane w danej klasie są widoczne jedynie dla jej uczniów i ich rodziców. Dzięki temu nie mają do nich dostępu osoby postronne. Rodzice logują się do Google Classroom za pomocą gmaila, przez co mają pełną kontrolę nad kontem.

W szkole SMART STARS nie udostępniamy wizerunku ucznia bez pisemnej zgody rodzica. Zgoda ta jest dobrowolna i jej brak oznacza, że dziecku nie będą robione zdjęcia.

Łatwa w użyciu dla dzieci i rodziców

Google Classroom można używać na komputerze, tablecie lub telefonie. Nauczyciel wysyła do rodzica linka z zaproszeniem do konkretnej klasy.

Każda grupa posiada folder z materiałami związanymi z tematami lekcji. To rodzic decyduje czy i ile czasu dziecko poświęca na dodatkową naukę w domu. 

Zaloguj się lub ściągnij aplikację mobilną.

kreatywne dziecko
Nowoczesna edukacja

W szkole SMART STARS używamy innowacyjnych rozwiązań dla edukacji stosowanych na całym świecie.